1. Kto môže pridať inzerát?

Na Strelto.sk môžete pridať inzerát ako:

  1. Súkromný inzerent - Registrovaný užívateľ môže začať využívať služby portálu okamžite, bez nutnosti schválenia registrácie administrátorom portálu Strelto.sk . Ako registrovaná súkromná osoba môžete inzerovať bezplatne a využívať doplnkové platené služby pre zvýhodnené inzerovanie.
  2. Firemný inzerent - Registrácia musí byť schválená administrátorom portálu Strelto.sk . Registrácia je povinná kvôli kontaktným údajom na vašu firmu, ktoré sa budú zobrazovať pri vašich inzerátoch. Pridať inzerát môžete manuálne, alebo môžete využiť hromadné pridávanie inzerátov formou importov. Záujemca o hromadný import musí písomne poslať žiadosť na mail kontakt@strelto.sk
  3. Návštevník - Pridanie inzerátu nie je podmienené registráciou. Ako neregistrovaný užívateľ je možné pridať inzerát len ako súkromný inzerent. Neprihlásený užívateľ nemôžte vystupovať ako firma.

 

Pridané inzeráty je môžete zvýhodniť pomocou Topovania, Zvýraznenia alebo zaradenia inzerátu na titulnú stranu. Zvýhodnením inzerátu zvyšujete svoje šance na rýchly predaj. Viac o zvýhodnení sa dočítate na stránke Zvýhodnenie inzerátov

 

2. Ako pridať inzerát

Inzercia na portáli Strelto.sk je bezplatná pre používateľov registrovaných ako “Súkromný inzerent“. Používateľom registrovaným ako “Firemný inzerent“ je služba spoplatnená podľa aktuálneho cenníka. Inzerát môžete podať kliknutím na tlačidlom “Pridať inzerát“.

 

  1. Kategória – v prvom kroku si zvolíte kategóriu, v ktorej chcete inzerovať
  2. Plán inzerovania – súkromný inzerent a neregistrovaný užívateľ má inzerciu zdarma, firemný inzerent si v tomto kroku musí vybrať svoje predplatné ( plán inzerovania ), ktoré si zakúpil, respektíve si v procese pridávania inzeráta predplatí
  3. Inzerát – v tomto kroku vyplníte nadpis a popis inzerátu, podrobnosti o tovare alebo službe, cenu a pod.
  4. Fotky – v tejto časti máte možnosť pridať fotky k svojmu inzerátu. Obrázok môžete pridať vo formáte *.jpeg; *.jpg; *.gif; *.png; . Max. veľkosť jednej fotky je 5 MB. Prvá fotka sa automaticky použije ako náhľad Vášho inzerátu (môžete to zmeniť, presunutím fotky na prvé miesto. Pridaním fotiek zvyšujete záujem kupujúcich.
  5. Zvýhodnenie inzerátu – v tomto kroku máte možnosť si vybrať zvýhodnenie pre svoj inzerát ( Topovanie, Zvýraznenie, Inzerát na titulke )
  6. Súhlas s podmienky a potvrdenie inzerátu – je potrebné potvrdiť súhlas s podmienkami inzercie. Následne je možné inzerát pridať. Ak ste si zvolili zvýhodnenie inzerátu, alebo inzerujete ako firemný inzerent a zvolili ste si pre inzerciu ešte nezakúpené predplatné ( plán inzercie ) budete presmerovaný na Vami vybranú platobnú bránu a po úspešnej platbe naspäť na portál Strelto.sk. Po úspešnej platbe bude inzerát pridaný a viditeľný pre návštevníkov portálu Strelto.sk

Pred pridávaním inzerátu odporúčame prečítať si Podmienky inzercie, pretože inzeráty, ktoré im budú odporovať, budú administrátorom zmazané. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť, zmazať, prípadne zmeniť kategóriu, v ktorej je inzerát zaradený. Pokiaľ bude užívateľ opakovane porušovať Podmienky inzercie, Prevádzkovateľ portálu si vyhradzuje právo takéhoto užívateľa zablokovať alebo ho úplne zmazať.

 

3. Hromadný import pre firmy

Využiť služby hromadného importu môže len firemný inzerenti. Hromadný import sa uskutočňuje importom súboru CSV alebo XML, ktorý musí byť v stanovenom formáte. Pre viac informácií kontaktujte administrátora Strelto.sk na adrese kontakt@strelto.sk

 

4. Ako pridať hodnotenie

Vyjadriť svoju spokojnosť s inzerentom môžete vyjadriť v jeho profile po kliknutí na "Hodnotenie predajcu". Pred pridaním hodnotenia dobre zvážte svoje vyjadrenie spokojnosti ( nespokojnosti ). Pokiaľ sa preukáže, že ste cieľavedome a schválne chceli svojim hodnotením uškodiť inzerentovi, Prevádzkovateľ portálu si vyhradzuje právo takéto hodnotenie odstrániť a autora hodnotenia napomenúť respektíve zablokovať na určitý čas alebo ho úplne zablokovať respektíve zmazať jeho účet z portálu Strelto.sk

 

5. Ako nájsť svoj inzerát

Všetky inzeráty, ktoré ste zverejnili na portáli Strelto.sk môžete spravovať po prihlásení vo svojom účte "Moje inzeráty“ alebo pomocou odkazu v mailovej správe, ktorý Vám prišiel po pridaní inzerátu. Táto možnosť je jedinou možnosťou spravovania inzerátu pre neregistrovaných užívateľov, preto mailové správy nemažte.

 

6. Ako upravovať, mazať svoje inzeráty

Inzeráty môžete z rozhrania svojho konta upravovať, alebo mazať kedykoľvek počas platnosti aj po jej vypršaní. Všetky inzeráty, ktorým vypršala platnosť ostávajú uložené vo vašom konte a môžete ich zmeniť, doplniť, natrvalo zmazať alebo ich znovu aktivovať.

Upraviť inzerát – v inzeráte je možné upraviť všetky detaily inzerátu okrem jeho kategórie nakoľko inzerát bol schválený a pridelený do príslušnej kategórie

Aktivovať/deaktivovať inzerát – inzerát môžete deaktivovať či opätovne aktivovať jeho zverejnenie bez toho aby bol úplne zmazaný.

Zmazať inzerát – inzerát môžete natrvalo odstrániť z portálu Strelto.sk kliknutím na tlačidlo "Zmazať" (pri hromadnom odstraňovaní je potrebné zaškrtnúť inzeráty na zmazanie a tlačidlom "Zmazať označené" potvrdiť odstránenie inzerátov z databázy portálu).

 

7. Čas zverejnenia inzerátu

Inzeráty sú zverejnené po dobu 30 dní.

So spoplatnenou doplnkovou službou sú zverejnené až do konca zaplateného obdobia aj keby presiahlo základné obdobie platnosti inzerátu. Pred skončením doby platnosti inzerátu vám bude e-mailom (ak ste ho zadali pri pridaní inzerátu) zaslané upozornenie na blížiaci sa koniec platnosti inzerátu.

 

8. Zabudnuté heslo

Ak ste zabudli heslo k svojmu kontu na portáli Strelto.sk, kliknite na tlačidlo "Prihlásiť sa" a následne na „Zabudnuté heslo“. Nové heslo vám bude odoslané na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri vašej registrácii.

 

9. Doplnkové služby

Doplnkové služby sú doplňujúcimi službami portálu Strelto.sk a ich využívanie nie je povinné. Doplnkové služby sa delia na bezplatné a spoplatnené. Využívanie bezplatných doplnkových služieb sa delí na služby, ktoré si nevyžadujú prihlásenie  ( porovnanie inzerátov ) a na služby podmienené prihlásením ( vyhľadávací agent ). Viac informácií o doplnkových službách sa dočítate v Podmienkach inzercie na stránke Zvýhodnenia inzerátov.